tarnów dywany

tarnów dywany
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Nieruchomości z przeznaczeniem na agroturystykęCzym jest gospodarstwo agroturystyczne?
Gospodarstwo agroturystyczne najprościej mówiąc – jest to miejsce pobytu na wsi, baza noclegowa, którą oferujemy turystom, w celach wypoczynkowych i rekreacyjnych. Aby takie gospodarstwo mieć, to w pierwszej kolejności musimy być właścicielami nieruchomości, która jest przeznaczona na taką działalność. Gospodarstwo agroturystyczne może założyć każdy.
Osoby będące właścicielami nieruchomości gruntowej, a więc rolnicy mają nawet specjalne ulgi w tym względzie, o czym warto wiedzieć, gdy ktoś nosi się z zamiarem prowadzenia dodatkowo takiej działalności.
Posiadanie nieruchomości przeznaczonej na agroturystykę, to jeszcze nie wszystko. Inwestycja by miała rację bytu, to musi przynosić zysk. A dźwignią każdej działalności, gdy chcemy by była dochodowa jest reklama. Dobrze przeprowadzona reklama daje połowę sukcesu. Drugą połowę stanowi staranie właścicieli nieruchomości agroturystycznej, by słowa zawarte w treści reklamowej, były jak najbardziej wiarygodne.

Pozostałe artykuły tematyczne o nieruchomościach online:

about author

admin

related articles

Napisz do nas:

Emailpawelh298[malpa]tlen.pl
Tel[035] 879 90 99
Fax[035] 879 90 00
MiastoPoznań
RegionWielkopolska
KrajPolska

Polecamy:

  • Drogie ogrzewanie nieruchomości

    Drogie ogrzewanie nieruchomości Okazuje się, że spadek stawek za gaz przewidzianych na 2013 rok, wcale nie idzie w parze z zmniejszonymi rachunkami, które trzeba będzie zapłacić za ogrzewanie. Okazuje się bowiem, że najprawdopodobniej w obecnym sezonie trzeb będzie zapłacić nawet o 100, 200 złotych więcej za rachunki za gaz. Właściciele nieruchomości nie zbyt uszczęśliwieni również…

    Read more
  • Najem czy zakup?

  • Największy budynek świata