wykładziny jasło

wykładziny jasło
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Przed zakupem nieruchomości z przeznaczeniem na agroturystykęChoć się mawia, że do odważnych świat należy, to jednak nie jest proste podjęcie życiowej decyzji i zdecydowanie się na wyprowadzkę z miasta. Nęci nas prowadzenie działalności agroturystycznej, lecz mamy obawy, czy podołamy. Zadajemy sobie pytanie: Co nas czeka?
A czeka nas: zakup nieruchomości na terenie atrakcyjnym turystycznie, załatwienie wszelkich formalności związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej, skuteczne rozreklamowanie pensjonatu, jak i prowadzenie gospodarstwa agroturystycznego tak, by przynosiło zysk. To wszystko z jednej strony nas fascynuje, a z drugiej przeraża.
Gdy nosimy się z zamiarem zakupu nieruchomości pod agroturystykę, to warto poczytać na ten temat w poradnikach, zasięgnąć opinii fachowców, oraz przeprowadzić wywiad środowiskowy. Wszystkie te zabiegi są konieczne zanim nie nabędziemy nieruchomości, gdyż po zakupie często na wiele rzeczy jest już za późno.
Jeżeli mamy pomysł na działalność turystyczną możemy rozpocząć starania, o dofinansowanie do takiej działalności. Dotacje na rozwój agroturystyki są możliwe do uzyskania – trzeba tylko spełnić kilka warunków.

Pozostałe artykuły tematyczne o nieruchomościach online:

about author

admin

related articles

Napisz do nas:

Emailpawelh298[malpa]tlen.pl
Tel[035] 879 90 99
Fax[035] 879 90 00
MiastoPoznań
RegionWielkopolska
KrajPolska

Polecamy:

  • Drogie ogrzewanie nieruchomości

    Drogie ogrzewanie nieruchomości Okazuje się, że spadek stawek za gaz przewidzianych na 2013 rok, wcale nie idzie w parze z zmniejszonymi rachunkami, które trzeba będzie zapłacić za ogrzewanie. Okazuje się bowiem, że najprawdopodobniej w obecnym sezonie trzeb będzie zapłacić nawet o 100, 200 złotych więcej za rachunki za gaz. Właściciele nieruchomości nie zbyt uszczęśliwieni również…

    Read more
  • Najem czy zakup?

  • Największy budynek świata