wykładziny dywanowe producent

wykładziny dywanowe producent
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Nieruchomość za granicąNiektórzy ludzie posiadający zasoby finansowe decydują się na nabycie nieruchomości za granicą, w celach zarobkowych. Czasem są mile rozczarowani, gdy okazuje się, że ceny nieruchomości za granicą są niższe od krajowych. Tym chętniej decydują się więc na zakup takiej zagranicznej nieruchomości, by móc samemu korzystać z niej podczas urlopu, czy wakacji, lub odsprzedać ją zyskiem. Zdarza się też tak, że w pewnym momencie postanawiają zmienić wszystko w swoim życiu i zamieszkać za granicą na stałe. Takimi atrakcyjnymi miejscami na zakup nieruchomości po cenach niższych niż w Polsce – jest na przykład Bułgaria, Chorwacja, a nawet Brazylia, czy Egipt.
Inne zaś osoby inwestują pieniądze w zakup nieruchomości w kraju. Nabywają domy, lokale, grunty w okolicach, jak najbardziej atrakcyjnych, po czym sprzedają z zyskiem. Bądź też pomieszkują w nich w weekendy i wakacje. A w międzyczasie oddają pod wynajem czerpiąc dodatkowe dochody. Bywa, że z biegiem lat zmieniają plany i sami postanawiają zamieszkać na tym terenie.

Pozostałe artykuły tematyczne o nieruchomościach online:

about author

admin

related articles

1 Comment

 • Pożyczka pod zastaw nieruchomości

  czwartek, 18 lutego, 2016 at 18:56

  Witryna powinna być zdecydowanie częściej aktualizowana.

Napisz do nas:

Emailpawelh298[malpa]tlen.pl
Tel[035] 879 90 99
Fax[035] 879 90 00
MiastoPoznań
RegionWielkopolska
KrajPolska

Polecamy:

 • Drogie ogrzewanie nieruchomości

  Drogie ogrzewanie nieruchomości Okazuje się, że spadek stawek za gaz przewidzianych na 2013 rok, wcale nie idzie w parze z zmniejszonymi rachunkami, które trzeba będzie zapłacić za ogrzewanie. Okazuje się bowiem, że najprawdopodobniej w obecnym sezonie trzeb będzie zapłacić nawet o 100, 200 złotych więcej za rachunki za gaz. Właściciele nieruchomości nie zbyt uszczęśliwieni również…

  Read more
 • Najem czy zakup?

 • Największy budynek świata