Wykładziny Tarnów

Stała oferta fimy obejmuje chodniki podgumowane, chodniki dywanowe, chodniki na filcu, chodniki wełniane, dywany syntetyczne, dywany wełniane, wykładziny dywanowe, wykładziny pcv. Posiadamy również dodatki takie jak maty antypoślizgowe, maty ażurowe, wycieraczki , karnisze, nakaładki na schody, sztuczna trawa, komplety łazienkowe itp.

Podstawowym zakresem naszej działalności jest sprzedaż hurtowa oraz kuponowa wyrobów tekstylnych, na terenie całego kraju. Posiadamy również sklepy firmowe, na obszarze Polski południowej gdzie oferujemy artykuły wyposażenia wnętrz dla klientów detalicznych, a także odbiorców indywidualnych.

Dysponujemy dużymi zasobami magazynowymi, zapleczem transportowym oraz wyspecjalizowaną kadrą pracowników. Nasze relacje handlowe oparte są na zaufaniu, szybkości i precyzji działania co pozwala na profesjonalną i komplekową realizajcę każdego zamówienia.

Na przestrzeni lat zaufały nam zarówno instytucje pańswowe, jak i firmy prywatne. Wszystko to osiągnięte zostało ciężką pracą, zaangażowaniem i dążeniem do wypracowania najlepszych rozwiązań w świecie handlu.

Daj sobie szansę i pomóż nam sprostać Twoim oczekiwaniom.

Pozostałe artykuły tematyczne o nieruchomościach online:

about author

admin

related articles

Napisz do nas:

Emailpawelh298[malpa]tlen.pl
Tel[035] 879 90 99
Fax[035] 879 90 00
MiastoPoznań
RegionWielkopolska
KrajPolska

Polecamy:

  • Drogie ogrzewanie nieruchomości

    Drogie ogrzewanie nieruchomości Okazuje się, że spadek stawek za gaz przewidzianych na 2013 rok, wcale nie idzie w parze z zmniejszonymi rachunkami, które trzeba będzie zapłacić za ogrzewanie. Okazuje się bowiem, że najprawdopodobniej w obecnym sezonie trzeb będzie zapłacić nawet o 100, 200 złotych więcej za rachunki za gaz. Właściciele nieruchomości nie zbyt uszczęśliwieni również…

    Read more
  • Najem czy zakup?

  • Największy budynek świata