Dywany Mielec

Witamy wszystkich w serwisie internetowym firmy Mars. Zajmujemy się zakupem oraz sprzedażą produktów wyposażenia wnętrz takich jak chodniki, dywany czy wykładziny.

Dzięki naszemu długoletniemu doświadczeniu w branży tekstylnej potrafimy zrozumieć potrzeby i sprostać wymaganiom każdego klienta. Współpraca z producentami w Europie i Azji pozwala nam oferować szeroką gamę towarów, najlepszych jakości oraz różnych gatunków idących w parze z aktualnymi trendami, a także obowiązującymi normami bezpieczeństwa i higieny.

Posiadamy duże zasoby magazynowe, doświadczoną kadrę pracowników oraz własny transport, dzięki czemu w dogodny sposób możemy realizować dostawy towaru, zarówno drobnicowego kurierem jak i wielkogabarytowego.

Firma Mars to szybkość i precyzja, z przyjemnością podejmiemy współpracę w zakresie sprzedaży artykułów tekstylnych dla sprzedawców detalicznych, sklepów, instytucji, firm usługowych, a także osób fizycznych.

Oferta

Oferujemy produkty wyposażenia wnętrz, takie jak: chodniki, dywany, wykładziny oraz dodatki.
Nasze sklepy

Zapraszamy wszystkich klientów na zakupy do naszych sklepów: Jasło, Mielec oraz Tarnów.

Pozostałe artykuły tematyczne o nieruchomościach online:

about author

admin

related articles

Napisz do nas:

Emailpawelh298[malpa]tlen.pl
Tel[035] 879 90 99
Fax[035] 879 90 00
MiastoPoznań
RegionWielkopolska
KrajPolska

Polecamy:

  • Drogie ogrzewanie nieruchomości

    Drogie ogrzewanie nieruchomości Okazuje się, że spadek stawek za gaz przewidzianych na 2013 rok, wcale nie idzie w parze z zmniejszonymi rachunkami, które trzeba będzie zapłacić za ogrzewanie. Okazuje się bowiem, że najprawdopodobniej w obecnym sezonie trzeb będzie zapłacić nawet o 100, 200 złotych więcej za rachunki za gaz. Właściciele nieruchomości nie zbyt uszczęśliwieni również…

    Read more
  • Najem czy zakup?

  • Największy budynek świata