Deska tarasowa bangkirai

Deska tarasowa bangkirai (10)Egzotyczne drewno Bangkirai wyróżnić się może swoją bardzo twardą i sztywną strukturą. Występuje w kolorze jasnobrązowym i brązowym, niekiedy zawierając niewielkie, żółtawe prześwity. Wraz z upływem lat zwiększa się jego wartość, ponieważ powstaje na nim delikatny, srebrzysty połysk o dość dużych walorach wizualnych. Gatunek Bangkirai ma także wspaniałe parametry techniczne, bo jest m.in. odporny na ścieranie, wszelkiego rodzaju zarysowania czy uszkodzenia mechaniczne.

Deska tarasowa bangkirai samej naturze zawdzięcza wiele swoich właściwości. Została przez nią uzdolniona do odpierania negatywnych ataków wody czy wilgoci. Drewno o tej odmianie posiada bowiem swoje naturalne olejki oraz sporą ilość krzemu, dzięki którym nigdy nie zamaka. Czasami jednak te substancje mogą jakimś sposobem wydostać się z materiału, dlatego należy go przed tym zabezpieczyć. Pielęgnując odpowiednio deski tarasowe bangkirai, można być pewnym ich długotrwałej jakości. Zadowala ona nawet najbardziej wymagających klientów.

Pozostałe artykuły tematyczne o nieruchomościach online:

about author

admin

related articles

Napisz do nas:

Emailpawelh298[malpa]tlen.pl
Tel[035] 879 90 99
Fax[035] 879 90 00
MiastoPoznań
RegionWielkopolska
KrajPolska

Polecamy:

  • Drogie ogrzewanie nieruchomości

    Drogie ogrzewanie nieruchomości Okazuje się, że spadek stawek za gaz przewidzianych na 2013 rok, wcale nie idzie w parze z zmniejszonymi rachunkami, które trzeba będzie zapłacić za ogrzewanie. Okazuje się bowiem, że najprawdopodobniej w obecnym sezonie trzeb będzie zapłacić nawet o 100, 200 złotych więcej za rachunki za gaz. Właściciele nieruchomości nie zbyt uszczęśliwieni również…

    Read more
  • Najem czy zakup?

  • Największy budynek świata