Zdrowa kolacja dla seniora

Zdrowa kolacja dla seniora
1 vote, 3.00 avg. rating (68% score)

Zdrowa kolacja dla seniora

Popularne porzekadło mówi, że śniadanie należy jeść jak król, obiad jak książę, zaś kolację jak żebrak. Mądrości ludowe nie zawsze powinny być jednak wcielane w życie – przynajmniej nie w tym wypadku. Kluczem nie jest zmniejszanie gramatury posiłków, ale ich prawidłowy dobór. Przykładowo, kolacja powinna zapewnić regenerację komórek w nocy oraz dobry sen. Zastanówmy się zatem jak spełnić te dwa założenia darmowe sex spotkania.

Przede wszystkim pamiętajmy, że kolacja powinna być lekkostrawna, dlatego zrezygnujmy ze wszystkich tłustych, smażonych i wzdymających potraw. Unikajmy również ostrych przypraw. Stosując się do tych podstawowych zaleceń, nasz organizm będzie mógł spokojnie strawić pokarm i wykorzystać energię na odbudowę bez zbędnego obciążenia organizmu.

Jeżeli nie chcemy mieć problemów z zaśnięciem, spożyjmy ostatni posiłek przynajmniej na trzy godziny przed planowanym wypoczynkiem nocnym. Późniejsze jedzenie kolacji może znacznie utrudnić nam zaśnięcie.

Pozostałe artykuły tematyczne o nieruchomościach online:

about author

admin

related articles

Napisz do nas:

Emailpawelh298[malpa]tlen.pl
Tel[035] 879 90 99
Fax[035] 879 90 00
MiastoPoznań
RegionWielkopolska
KrajPolska

Polecamy:

  • Drogie ogrzewanie nieruchomości

    Drogie ogrzewanie nieruchomości Okazuje się, że spadek stawek za gaz przewidzianych na 2013 rok, wcale nie idzie w parze z zmniejszonymi rachunkami, które trzeba będzie zapłacić za ogrzewanie. Okazuje się bowiem, że najprawdopodobniej w obecnym sezonie trzeb będzie zapłacić nawet o 100, 200 złotych więcej za rachunki za gaz. Właściciele nieruchomości nie zbyt uszczęśliwieni również…

    Read more
  • Najem czy zakup?

  • Największy budynek świata