chodniki sznurkowe

chodniki sznurkowe
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Zakup mieszkaniaKiedy decydowaliśmy się na zakup mieszkania, na początku mieliśmy szczytny plan, że znajdziemy je sami i nie damy zarobić pośrednikom. Jednak okazało się to na tyle trudne, że ostatecznie postanowiliśmy odżałować pieniądze i zwrócić się do biura nieruchomości.
Oczywiście najpierw należało znaleźć odpowiedniego pośrednika. Przeprowadziliśmy sondę wśród naszych znajomych i wytypowaliśmy kilka miejsc, a następnie poszliśmy zapoznać się z ofertą. I tu już bywało różnie. Myśleliśmy, że jeśli oferta wisi na stronie internetowej, to możemy się z nią natychmiast zapoznać. A tu różnie bywało, niektórzy pracownicy biur nieruchomości zbywali nas albo wykręcali się głupimi wymówkami.
Jednak ostatecznie udało nam się znaleźć dobrego pośrednika i ostatecznie dzięki jego pośrednictwu kupiliśmy mieszkanie. Uważamy teraz, że warto było skorzystać w biura nieruchomości, to zdecydowanie wygodniejsze niż działanie samemu. Niestety nic nie działa za darmo i trzeba przygotować się na opłaty, czasem wysokie.

Pozostałe artykuły tematyczne o nieruchomościach online:

about author

admin

related articles

Napisz do nas:

Emailpawelh298[malpa]tlen.pl
Tel[035] 879 90 99
Fax[035] 879 90 00
MiastoPoznań
RegionWielkopolska
KrajPolska

Polecamy:

  • Drogie ogrzewanie nieruchomości

    Drogie ogrzewanie nieruchomości Okazuje się, że spadek stawek za gaz przewidzianych na 2013 rok, wcale nie idzie w parze z zmniejszonymi rachunkami, które trzeba będzie zapłacić za ogrzewanie. Okazuje się bowiem, że najprawdopodobniej w obecnym sezonie trzeb będzie zapłacić nawet o 100, 200 złotych więcej za rachunki za gaz. Właściciele nieruchomości nie zbyt uszczęśliwieni również…

    Read more
  • Najem czy zakup?

  • Największy budynek świata