Wystrój okien

Wystrój okien
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Wystrój mieszkania jest niezwykle ważny. To nie tylko ładne kolory ścian i meble. Często wizytówką są okna. Tradycyjne firanki mogą być znakomitą ozdobą. Odpowiednio upięte i udrapowane wyglądają elegancko i dodają pomieszczeniu ciepła i klimatu. Jeżeli są to krótkie firanki warto pomyśleć również o parapecie wewnętrznym. Nic nie dają bowiem najpiękniejsze firany czy zasłony gdy za nimi kryje się nieciekawy parapet. Dla hodowców kwiatów oczywistą rzeczą jest, że właśnie tam postawi donice z pięknymi kwiatami. Już same doniczki mogą być piękną ozdobą okna. Różnorodność w ich wyborze jest ogromna, dlatego łatwo dopasować kolorystykę i kształt doniczki do charakteru pomieszczenia.

Mogą to być ceramiczne osłonki w jednym kolorze, lub ozdobione wzorami czy żłobieniami, można kwiatek umieścić w osłonce z wikliny. Taka kompozycja będzie na pewno pasowała do okien w kolorze buku lub innym drewnopodobnym. Do nowoczesnych wnętrz, gdzie często okna są zupełnie odsłonięte propozycją mogą być również nowoczesne szklane donice na kwiaty, albo kompozycje kwiatowe. Okna można udekorować na wiele różnych sposobów, wszystko zależy od gustu.

Pozostałe artykuły tematyczne o nieruchomościach online:

about author

admin

related articles

Napisz do nas:

Emailpawelh298[malpa]tlen.pl
Tel[035] 879 90 99
Fax[035] 879 90 00
MiastoPoznań
RegionWielkopolska
KrajPolska

Polecamy:

  • Drogie ogrzewanie nieruchomości

    Drogie ogrzewanie nieruchomości Okazuje się, że spadek stawek za gaz przewidzianych na 2013 rok, wcale nie idzie w parze z zmniejszonymi rachunkami, które trzeba będzie zapłacić za ogrzewanie. Okazuje się bowiem, że najprawdopodobniej w obecnym sezonie trzeb będzie zapłacić nawet o 100, 200 złotych więcej za rachunki za gaz. Właściciele nieruchomości nie zbyt uszczęśliwieni również…

    Read more
  • Najem czy zakup?

  • Największy budynek świata