Stwórzmy fermę drobiu

Stwórzmy fermę drobiu
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Każda ferma drobiu ma scharakteryzowaną jakąś działalność. Niektóre zajmują się hodowlą kurcząt w sposób „przemysłowy”, jeszcze inne w sposób bardziej ekologiczny. Są miejsca, gdzie hoduje się je tylko i wyłącznie dla mięsa. Gdzie indziej służą one również w celu pozyskania jajek. Są także fermy zajmujące się bardziej „egzotycznymi” zwierzętami.

Oprócz kurcząt w fermach hoduje się także indyki. Jest wiele stron internetowych, na których można zamówić sobie pisklęta indycze. Każdy może stworzyć swoją hodowlę indyków, a zakup piskląt jest dobrym startem dla każdego takiego gospodarstwa. Można wybrać dokładnie takie pisklęta indycze, jakie się chce. Jeśli chodzi o płeć, to na starcie są one rozdzielane, najczęściej przez specjalistów w tym aspekcie. Warto zaznaczyć, że są różne rodzaje piskląt indyczych. Istnieją takie gatunki jak rasa BIG 6, B.U.T. 10, HYBRID CONVERTER, jak również BRONZE 708. Są to najczęściej spotykane rasy piskląt i najpopularniejsze pośród wszystkich hodowców drobiu.

Pozostałe artykuły tematyczne o nieruchomościach online:

about author

admin

related articles

Napisz do nas:

Emailpawelh298[malpa]tlen.pl
Tel[035] 879 90 99
Fax[035] 879 90 00
MiastoPoznań
RegionWielkopolska
KrajPolska

Polecamy:

  • Drogie ogrzewanie nieruchomości

    Drogie ogrzewanie nieruchomości Okazuje się, że spadek stawek za gaz przewidzianych na 2013 rok, wcale nie idzie w parze z zmniejszonymi rachunkami, które trzeba będzie zapłacić za ogrzewanie. Okazuje się bowiem, że najprawdopodobniej w obecnym sezonie trzeb będzie zapłacić nawet o 100, 200 złotych więcej za rachunki za gaz. Właściciele nieruchomości nie zbyt uszczęśliwieni również…

    Read more
  • Najem czy zakup?

  • Największy budynek świata