Stickery – naklejki ścienne

Stickery – naklejki ścienne
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Do słownictwa specjalistów od dekoracji wnętrz doszło kolejne słowo ? stickery.
Stickery to nic innego jak naklejki ścienne, które możemy przykleić jako dekorację w każdym niemal miejscu. Powierzchnię, na której zamierzamy nanieść dekoracyjną naklejkę należy oczyścić z brudu i odtłuścić. Samo przyklejanie jest bardzo proste, gdyż naklejki umieszczone są na folii samoprzylepnej. Wzorów mamy tysiące, podobnie jak rozmiarów, dodatkowo nic nie stoi na przeszkodzie, aby zamówić sobie unikalny wzór.

Gdzie wykorzystujemy stickery?
Przede wszystkim na ścianach. W zależności od wolnej powierzchni i upodobań, możemy wybrać którąś postać, tylko twarz znanej osobistości, znany cytat, wielkie drzewo, bambusy, zebrę, koty, psy, słoniki, pingwiny, etc. Ilość wzorów robi wrażenie.
Te same naklejki możemy umieścić na meblach lub rozplanować je częściowo na elementach stałych wyposażenia wnętrza. Dobry plan wzmocni efekt dekoracji.

przykład naklejki ściennej w sypialni
Stickery pozwolą nam również sprytnie ukryć niedociągnięcia budowlane oraz powstałe w wyniku eksploatacji rysy i zadrapania. W mieszkaniach, gdzie wychowują się małe dzieci o takie uszkodzenia niezmiernie łatwo, a gruntowny remont mija się z celem.

Naklejki kupujemy w rulonach, zabezpieczone przed zagięciem i zniszczeniem.
Możemy skorzystać z bogatej oferty sklepów internetowych bądź zamówić sobie unikatowy wzór. Niedawno pojawiła się oferta wykonania stickera z przysłanego zdjęcia. Cena takiego stickera kształtuje się od 30zł za małą naklejkę do 200-300zł za wielkoformatowy egzemplarz naklejki ściennej.

Pozostałe artykuły tematyczne o nieruchomościach online:

about author

admin

related articles

Napisz do nas:

Emailpawelh298[malpa]tlen.pl
Tel[035] 879 90 99
Fax[035] 879 90 00
MiastoPoznań
RegionWielkopolska
KrajPolska

Polecamy:

  • Drogie ogrzewanie nieruchomości

    Drogie ogrzewanie nieruchomości Okazuje się, że spadek stawek za gaz przewidzianych na 2013 rok, wcale nie idzie w parze z zmniejszonymi rachunkami, które trzeba będzie zapłacić za ogrzewanie. Okazuje się bowiem, że najprawdopodobniej w obecnym sezonie trzeb będzie zapłacić nawet o 100, 200 złotych więcej za rachunki za gaz. Właściciele nieruchomości nie zbyt uszczęśliwieni również…

    Read more
  • Najem czy zakup?

  • Największy budynek świata