chodniki net

chodniki net
1 vote, 3.00 avg. rating (68% score)

remonty mieszkań (1)Remont generalny
Im dłużej przebywamy w swoim mieszkaniu, tym bardziej nachodzi nas ochota na dokonanie przełomowych zmian w jego wystroju. marzy nam się zupełnie inny kolor ścian, designerska tapeta i nowiutkie meble, na których nie będzie ani jednej ryski.
Jednak właściciele starszych nieruchomości, nim zaczną od nowa urządzać swój azyl, powinni głęboko zastanowić się nad jego stanem technicznym.
Remonty mieszkań nie powinny ograniczać się tylko do zmiany wystroju wnętrza, bo może okazać się, że nasza wodo- i plamoodporna farba nie zdąży się nawet sprawdzić, bo wcześniej odpadnie razem z tynkiem.
Dlatego, szczególnie nowy nabywcy używanych nieruchomości, powinni rozpoczynać remonty mieszkań od sprawdzenia stanu tynków i okładzin ściennych. Mało tego, powinni przejrzeć stan techniczny rur wodno-kanalizacyjnych, gazowych oraz centralnego ogrzewania. To też świetny moment, by dokonać modernizacji instalacji elektrycznej. Nie można też zapomnieć o wymianie okien i drzwi.
Jeśli będziemy już pewni, że nie grożą nam żadne awarie, możemy przystąpić do projektowania wnętrza. Wtedy jedyną przeszkodą mogą być tylko finanse.

Pozostałe artykuły tematyczne o nieruchomościach online:

about author

admin

related articles

Napisz do nas:

Emailpawelh298[malpa]tlen.pl
Tel[035] 879 90 99
Fax[035] 879 90 00
MiastoPoznań
RegionWielkopolska
KrajPolska

Polecamy:

  • Drogie ogrzewanie nieruchomości

    Drogie ogrzewanie nieruchomości Okazuje się, że spadek stawek za gaz przewidzianych na 2013 rok, wcale nie idzie w parze z zmniejszonymi rachunkami, które trzeba będzie zapłacić za ogrzewanie. Okazuje się bowiem, że najprawdopodobniej w obecnym sezonie trzeb będzie zapłacić nawet o 100, 200 złotych więcej za rachunki za gaz. Właściciele nieruchomości nie zbyt uszczęśliwieni również…

    Read more
  • Najem czy zakup?

  • Największy budynek świata