Przedpokój

Podczas przebudowy i pracy wykończeniowych pewnego mieszkania, okazało się, że trzeba z małego pokoju komputerowego zrobić przedpokój. Zmiany wewnątrz domu były na tyle poważne, że wejście zmieniło swoje miejsce, więc urządziliśmy przedpokój z prawdziwego zdarzenia. Szerokie drzwi zastąpiły dawne okno, a przewody instalacyjne zostały ukryte nad drzwiami. Oświetlenie należało przerobić, ponieważ stara lampa świeciła nad blat biurka. W jego miejsce postawiliśmy wieszak na ubrania a nieco dalej na ścianie pojawiło się duże lustro.
Kwestia wyboru wieszaka i wstawienia szafy na ubrania uporządkowała wiele problemów, z jakimi borykali się mieszkańcy. Meble do salonu mogły spełniać inną rolę niż dotychczas, gdyż kurtki i inne wierzchnie okrycia powędrowały do przedpokoju.

Goście mogą się spokojnie rozebrać i przejść do pokoju w stroju wizytowym. Odpadł problem rzucania płaszczy i kurtek na łóżko w sypialni. Podczas urządzania przedpokoju napotkaliśmy problem wysokości pomieszczenia ? zaledwie 2,08m to poważne ograniczenie dla wielu modeli mebli. Szafa Pax z Ikei musiała być składana na stojąco, gdyż po złożeniu nie dałoby się jej postawić. W szafie zamontowano drążek na wieszaki oraz rozbudowany system do przechowywania butów. Damskie buty wreszcie znalazły swoje miejsce i podłoga małego przedpokoju zaczęła być widoczna. Po schowaniu wielu par butów do szafy zapanował porządek i ład w całym przedpokoju.

Szafa Pax system do przechowywania butów

Ponieważ projekt jest ciągle w realizacji, efekt końcowy może być jeszcze ciekawszy. Na pewno wygospodarowanie przestrzeni na przedpokój znacznie ułatwiło życie codzienne domowników.

Pozostałe artykuły tematyczne o nieruchomościach online:

about author

admin

related articles

Napisz do nas:

Emailpawelh298[malpa]tlen.pl
Tel[035] 879 90 99
Fax[035] 879 90 00
MiastoPoznań
RegionWielkopolska
KrajPolska

Polecamy:

  • Drogie ogrzewanie nieruchomości

    Drogie ogrzewanie nieruchomości Okazuje się, że spadek stawek za gaz przewidzianych na 2013 rok, wcale nie idzie w parze z zmniejszonymi rachunkami, które trzeba będzie zapłacić za ogrzewanie. Okazuje się bowiem, że najprawdopodobniej w obecnym sezonie trzeb będzie zapłacić nawet o 100, 200 złotych więcej za rachunki za gaz. Właściciele nieruchomości nie zbyt uszczęśliwieni również…

    Read more
  • Najem czy zakup?

  • Największy budynek świata