Projektowanie wnętrz

Firmy produkujące meble istnieją na naszym rynku od kilku dekad i cieszą się uznaniem na całym świecie. W poszukiwaniu klienteli, tworzone są sieci salonów meblowych, w których jakość usług nieustannie się zwiększa. Dziś nikogo nie dziwi darmowa usługa transportu zakupionych mebli, a nawet wniesienie i montaż w cenie katalogowej produktu. Konkurencja na rynku jest duża, a musimy pamiętać o wielkich sieciach hipermarketów, które sprzedają elementy wyposażenia wnętrz w śmiesznie niskich cenach. Oczywiście, za ceną idzie niska jakość.

Do salonów meblowych wkroczyła kolejna usługa, jaką jest projektowanie wnętrz. Na terenie sklepu dostępny jest projektant, który służy fachowym doradztwem i jest w stanie zaprojektować nam wnętrze według naszych wskazówek i wymagań. Nowoczesne meble są projektowane z myślą o modułowej zabudowie, którą można dowolnie modyfikować, a kolejne elementy z danej serii są ze sobą kompatybilne, dzięki czemu mamy ogromne możliwości konfiguracji. To niezwykle praktyczny trend w budowie mebli, lecz niektórym klientom może komplikować planowanie wyglądu nowych pomieszczeń. Zawodowy projektant w ciągu kilku minut przedstawi nam kilka rozwiązań i podpowie, na co warto zwracać szczególną uwagę. Koszt takiej usługi jest stosunkowo niewielki w porównaniu z efektem końcowym, jaki możemy osiągnąć. Z drugiej strony, salon meblowy zatrudniający specjalistę od aranżacji wnętrz może liczyć na satysfakcję swoich klientów, a jak wiemy, jeden zadowolony klient, to dziesięciu nowych klientów.
Nowoczesne meble projektowane są przy użyciu specjalistycznego oprogramowania i przez całe zespoły specjalistów. Opracowywany jest nie tylko wygląd, ale możliwości konfiguracyjne, a nawet sposób pakowania gotowych elementów mebli do paczek. Prawdziwym mistrzem w swym fachu jest firma Ikea, którą utożsamiamy z liderem na rynku mebli do samodzielnego montażu. Wszystkie części i elementy spakowane są do kartonowych pudeł, w których cała powierzchnia jest maksymalnie wykorzystana. Dzięki temu, koszt transportu jest znacznie obniżony (nie przewozimy ?powietrza?, tylko zwarte, płaskie opakowania), a składanie i montaż szczegółowo jest opisany w instrukcji, która znajduje się w każdym opakowaniu z meblami.

Pozostałe artykuły tematyczne o nieruchomościach online:

about author

admin

related articles

Napisz do nas:

Emailpawelh298[malpa]tlen.pl
Tel[035] 879 90 99
Fax[035] 879 90 00
MiastoPoznań
RegionWielkopolska
KrajPolska

Polecamy:

  • Drogie ogrzewanie nieruchomości

    Drogie ogrzewanie nieruchomości Okazuje się, że spadek stawek za gaz przewidzianych na 2013 rok, wcale nie idzie w parze z zmniejszonymi rachunkami, które trzeba będzie zapłacić za ogrzewanie. Okazuje się bowiem, że najprawdopodobniej w obecnym sezonie trzeb będzie zapłacić nawet o 100, 200 złotych więcej za rachunki za gaz. Właściciele nieruchomości nie zbyt uszczęśliwieni również…

    Read more
  • Najem czy zakup?

  • Największy budynek świata