Pasta z makreli

Pasta z makreli
1 vote, 4.00 avg. rating (78% score)

Pasta z makreli

Jeżeli mamy trochę więcej czasu, możemy wykonać pyszną pastę z makreli. Ogórki i cebulę kroimy w drobną kostkę. Z makreli wyciągamy ości, dorzucamy ogórka i cebulę, a następnie wszystko dokładnie mieszamy. Do mieszanki możemy dodać odrobinę keczupu i pieprzu.

Pasta doskonale nadaje się do nakładania na chleb razowy lub krakersy. To zdrowa i smaczna przekąska, którą możemy jeść nawet przez kilka dni z rzędu.

Niezależnie co wybierzemy na kolację, pamiętajmy, że ostatni posiłek dnia powinien być dość skromny objętościowo – zwłaszcza jeżeli po ostatnim posiłku nie planujemy ruszać się z domu i podejmować żadnej formy aktywności fizycznej.

Pozostałe artykuły tematyczne o nieruchomościach online:

about author

admin

related articles

Napisz do nas:

Emailpawelh298[malpa]tlen.pl
Tel[035] 879 90 99
Fax[035] 879 90 00
MiastoPoznań
RegionWielkopolska
KrajPolska

Polecamy:

  • Drogie ogrzewanie nieruchomości

    Drogie ogrzewanie nieruchomości Okazuje się, że spadek stawek za gaz przewidzianych na 2013 rok, wcale nie idzie w parze z zmniejszonymi rachunkami, które trzeba będzie zapłacić za ogrzewanie. Okazuje się bowiem, że najprawdopodobniej w obecnym sezonie trzeb będzie zapłacić nawet o 100, 200 złotych więcej za rachunki za gaz. Właściciele nieruchomości nie zbyt uszczęśliwieni również…

    Read more
  • Najem czy zakup?

  • Największy budynek świata