Parapety granitowe – Krotoszyn

Parapety granitowe – Krotoszyn
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Mocne parapety

Jeżeli chodzi o wnętrze naszego mieszkania, na parapetowe wykończenie okien stosujemy drewno albo kamień. Jednak tylko to drugie rozwiązanie będzie miało wieczną gwarancję, a parapety granitowe, czyli wykonane z naturalnej, rodzimej skały największą.
Są przy tym estetyczne i charakteryzują się stabilnością, o jakiej nie można nawet pomarzyć przy stosowaniu innych materiałów. Nie darmo skałę nazywa się opoką, gdy więc postawimy na takim parapecie doniczkę z kwiatem, choćby i najcięższą, nie musimy się obawiać, że nam się z niego zsunie, wystarczy, że fachowiec dobrze go wyprofiluje.
Nie inaczej sprawa wygląda na zewnątrz okien. Stosowanie tam drewna odpada, a jego tani zamiennik, czyli ocynkowana i pomalowana blacha, wygląda niezbyt estetycznie i narażona jest na wpływ warunków atmosferycznych. Łatwo ją zarysować i równie łatwo odkształcić, co przy granicie jest niemożliwością. Wymaga również częstej konserwacji, a co za tym idzie, zabiera nam cenny czas, a co w wypadku samodzielnego wręcz granitu, miejsca nie ma.

Pozostałe artykuły tematyczne o nieruchomościach online:

about author

admin

related articles

Napisz do nas:

Emailpawelh298[malpa]tlen.pl
Tel[035] 879 90 99
Fax[035] 879 90 00
MiastoPoznań
RegionWielkopolska
KrajPolska

Polecamy:

  • Drogie ogrzewanie nieruchomości

    Drogie ogrzewanie nieruchomości Okazuje się, że spadek stawek za gaz przewidzianych na 2013 rok, wcale nie idzie w parze z zmniejszonymi rachunkami, które trzeba będzie zapłacić za ogrzewanie. Okazuje się bowiem, że najprawdopodobniej w obecnym sezonie trzeb będzie zapłacić nawet o 100, 200 złotych więcej za rachunki za gaz. Właściciele nieruchomości nie zbyt uszczęśliwieni również…

    Read more
  • Najem czy zakup?

  • Największy budynek świata