wykładziny producent

wykładziny producent
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Kiedy warto kupować działkę budowlanąPodjęliśmy decyzję o zakupie działki pod budowę domu. Większość transakcji związanych z zakupem działek budowlanych przeprowadzamy latem. Ewentualnie ziemię nabywamy wiosną, lub jesienią. Lecz w okresie zimowym bardzo rzadko kupujemy nieruchomości gruntowe.
Nie bez znaczenia jest fakt, że w okresie zimy bywa czasem trudno dotrzeć do działki by ją obejrzeć, gdyż dojście jest zaśnieżone, lub podmokłe po chwilowej odwilży. Więc zakup nieruchomości odkładamy do lata. A to jest błąd.
Na takim odroczeniu zakupu nieruchomości traci nabywający. Dlatego, iż ziemia latem, a nawet wiosną, czy jesienią będzie droższa niż w okresie zimy. W czasie zimy spadają ceny nieruchomości gruntowych i w tym okresie możemy zapłacić za działkę nawet o 1/5 mniej. Nabyciu działki w okresie zimowym sprzyja ciepła zima, kiedy to łatwiej można dotrzeć do gruntu i dokonać oceny nieruchomości ziemskiej.
Ceny działek różnią się w zależności od lokalizacji, wielkości działki, udogodnień terenowych, oraz udogodnień przygotowujących działkę pod budowę, takich jak: uzbrojenie działki, itd.

Pozostałe artykuły tematyczne o nieruchomościach online:

about author

admin

related articles

Napisz do nas:

Emailpawelh298[malpa]tlen.pl
Tel[035] 879 90 99
Fax[035] 879 90 00
MiastoPoznań
RegionWielkopolska
KrajPolska

Polecamy:

  • Drogie ogrzewanie nieruchomości

    Drogie ogrzewanie nieruchomości Okazuje się, że spadek stawek za gaz przewidzianych na 2013 rok, wcale nie idzie w parze z zmniejszonymi rachunkami, które trzeba będzie zapłacić za ogrzewanie. Okazuje się bowiem, że najprawdopodobniej w obecnym sezonie trzeb będzie zapłacić nawet o 100, 200 złotych więcej za rachunki za gaz. Właściciele nieruchomości nie zbyt uszczęśliwieni również…

    Read more
  • Najem czy zakup?

  • Największy budynek świata