Jak wybrać dobre konto osobiste?

Kategoria Pieniądze

Wybierając konto osobiste warto postawić na produkt dostosowany do indywidualnych potrzeb. Klienci banków zazwyczaj w pierwszej kolejności rozważają koszty konta osobistego. Porównując oferty sprawdzamy więc ile zapłacimy za otwarcie konta osobistego, jaka będzie miesięczna opłata za jego prowadzenie. Sprawdzić powinnyśmy także czy będziemy musieli coś płacić za wydanie i używanie karty płatniczej. Jeśli chodzi o koszty bardzo ważne będzie dla nas także to czy będziemy musieli coś płacić za przelewy internetowe.

Większość banków oferuje je bezpłatnie jednak nie jest to regułą. Jeśli chodzi o opłaty związane z posiadaniem konta należy sprawdzić także ile zapłacimy za przelew w oddziale banku oraz czy są opłaty za wpłaty gotówkowe. O wygodzie korzystania z konta osobistego będzie decydować także ilość i dostępność bankomatów. Warto sprawdzić czy bankomaty danego banku nie pobierają opłat za sprawdzanie salda rachunku. Dobre konto osobiste to takie do którego mamy dostęp w każdej chwili na wiele sposobów: Internet, telefon.

Pozostałe artykuły tematyczne o nieruchomościach online:

about author

admin

related articles

Napisz do nas:

Emailpawelh298[malpa]tlen.pl
Tel[035] 879 90 99
Fax[035] 879 90 00
MiastoPoznań
RegionWielkopolska
KrajPolska

Polecamy:

  • Drogie ogrzewanie nieruchomości

    Drogie ogrzewanie nieruchomości Okazuje się, że spadek stawek za gaz przewidzianych na 2013 rok, wcale nie idzie w parze z zmniejszonymi rachunkami, które trzeba będzie zapłacić za ogrzewanie. Okazuje się bowiem, że najprawdopodobniej w obecnym sezonie trzeb będzie zapłacić nawet o 100, 200 złotych więcej za rachunki za gaz. Właściciele nieruchomości nie zbyt uszczęśliwieni również…

    Read more
  • Najem czy zakup?

  • Największy budynek świata