Garderoba

Garderoba to jedno z pomieszczeń dodatkowych, które warto mieć. Innymi są spiżarnia przy kuchni, schowek np. pod schodami, pralnia z suszarnią i techniczne, wymagane przez instalacje grzewcze, czyli kotłownia.

Obliczając potrzebną nam powierzchnię użytkową warto wziąć pod uwagę naszą obecną sytuację mieszkaniową. Czy obecny stan spełnia chociaż podstawowe nasze potrzeby? Czy szukamy się po całej powierzchni, czy raczej nie mamy chwili samotności we własnym domu? Weźmy jednak pod uwagę, że mieszkanie w bloku nie jest wysokie. Domy jednorodzinne mają pomieszczenia wyższe, które wydają się być bardziej przestronne.

Zastanówmy się jeszcze nad piwnicą. Często adaptacja piwnicy pozwala na wydzielenie dodatkowych pomieszczeń, ale pamiętajmy, że koszt budowy domu z piwnicą może być dużo droższy od domów niepodpiwniczonych. Jeżeli potrzebujemy miejsca, w którym postawimy rowery czy inny rodzinny sprzęt sportowy, zaplanujmy raczej projekty budynków gospodarczych obok domu, które mogą służyć jako składzik. Problem nie istnieje, jeżeli mamy projekty domów z garażem w bryle budynku, w którym ewentualnie zmieścimy coś więcej niż samochód.

Pozostałe artykuły tematyczne o nieruchomościach online:

about author

admin

related articles

Napisz do nas:

Emailpawelh298[malpa]tlen.pl
Tel[035] 879 90 99
Fax[035] 879 90 00
MiastoPoznań
RegionWielkopolska
KrajPolska

Polecamy:

  • Drogie ogrzewanie nieruchomości

    Drogie ogrzewanie nieruchomości Okazuje się, że spadek stawek za gaz przewidzianych na 2013 rok, wcale nie idzie w parze z zmniejszonymi rachunkami, które trzeba będzie zapłacić za ogrzewanie. Okazuje się bowiem, że najprawdopodobniej w obecnym sezonie trzeb będzie zapłacić nawet o 100, 200 złotych więcej za rachunki za gaz. Właściciele nieruchomości nie zbyt uszczęśliwieni również…

    Read more
  • Najem czy zakup?

  • Największy budynek świata