Emaks.pl – Rzetelna Firma

Emaks.pl – Rzetelna Firma
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Emaks.pl Rzetelna Firma

O sprawdzonej jakości w danej branży świadczy dziś profesjonalny serwis, opinie użytkowników, a także certyfikaty. Firmy mogą starać się o różne wyróżnienia, oczywiście z różnym skutkiem. Na rynku istnieją różne „Uczciwe Firmy”, „Solidne Firmy” oraz „Nowoczesne Firmy”. Certyfikatem jakości może pochwalić się także sklep internetowy Emaks.pl. Już ponad rok jesteśmy w katalogu „Rzetelnych Firm”, a nasza wiarygodność stale rośnie.

Czy dobra technika musi być droga? Odpowiedź brzmi nie. To nasz dewiza, którą kierujemy się od momentu powstania sklepu. Emaks.pl w wersji internetowej oraz stacjonarnej od początku działalności zajmuje się dostarczaniem sprzętu najnowszej technologii w dziedzinach gastronomii, spawalnictwa, ważenia, lakiernictwa, wyciągarek, myjek oraz liczarek. Podstawą naszej pracy jest maksymalne zadowolenie klienta, który jest dla nas wyznacznikiem. To do Ciebie jest skierowana nasza oferta, a Ty jesteś dla nas najważniejszy.

Nasze produkty, zanim trafią do katalogu, są dokładnie przetestowane pod względem funkcjonalności, wytrzymałości i wykończenia. Marki Royal Catering, Stamos Germany, Steinberg Systems, MSW i Ulsonix są w pełni zgodne z bardzo surowymi niemieckimi standardami jakości. Dzięki solidnej konstrukcji i nowoczesnemu designowi sprzęt oferowany w Emaks.pl idealnie sprawdzi się w warunkach przemysłowych, jak i domowych. Dwuletnia gwarancja, częste kontrole jakości i profesjonalny serwis sprawiają, że mimo długiej żywotności produktów klient nie jest pozostawiony sam sobie w razie awarii.

O naszym zaangażowaniu w dostarczaniu najlepszych produktów świadczy stale rosnąca liczba klientów oraz certyfikat „Rzetelna Firma”. Wyróżnienie te jest przyznawane przedsiębiorstwom uczciwym, solidnym i wypłacalnym. Aktualizacje tworzone na podstawie Krajowego Rejestru Długów pozwalają budować relacje z klientem i stale monitorować przejrzyste zasady działania firm. Każdy, kto posiada certyfikat „Rzetelna Firma” powinien kierować się pięcioma przykazaniami etycznymi. Wyznaczanie celu poza zyskiem, traktowanie z szacunkiem klientów, dbanie o pracowników, zaangażowanie społeczne oraz ochrona środowiska to podstawa także naszego sklepu Emaks.pl. Niezależnie od posiadanego certyfikatu od początku istnienia kierowaliśmy się praworządnością, rzetelnością, przejrzystością oraz odpowiedzialnością. Przedsiębiorstwa skupione wokół wyróżnienia „Rzetelna Firma” wyznaczają standardy polskiej gospodarki, jednocześnie stale uatrakcyjniając swoją ofertę i podwyższając jakość oferowanych usług.

Słowa słowami, ale czas na potwierdzenie powyższych informacji. Certyfikat „Rzetelna Firma” przyznany Emaks.pl 29 kwietnia 2011 roku dostępny jest pod tym adresem.

O naszej jakości świadczą także komentarze w naszym sklepie na platformie Allegro.pl. Ponad 2000 pozytywnych słów mówi samo za siebie. Fachowe doradztwo, różnorodne możliwości wyboru i profesjonalny serwis tworzą biznesową podstawę naszego sklepu.

Jeśli szukasz spawarki, frytownicy czy pistoletu lakierniczego dobrze trafiłeś. Z Emaks.pl wyposażysz swój dom, warsztat, przedsiębiorstwo. Niskie ceny, wysoka jakość – ta oferta dostępna jest niezmiennie, 24 godziny na dobę, w sklepie internetowym Emaks.pl!

Pozostałe artykuły tematyczne o nieruchomościach online:

about author

admin

related articles

Napisz do nas:

Emailpawelh298[malpa]tlen.pl
Tel[035] 879 90 99
Fax[035] 879 90 00
MiastoPoznań
RegionWielkopolska
KrajPolska

Polecamy:

  • Drogie ogrzewanie nieruchomości

    Drogie ogrzewanie nieruchomości Okazuje się, że spadek stawek za gaz przewidzianych na 2013 rok, wcale nie idzie w parze z zmniejszonymi rachunkami, które trzeba będzie zapłacić za ogrzewanie. Okazuje się bowiem, że najprawdopodobniej w obecnym sezonie trzeb będzie zapłacić nawet o 100, 200 złotych więcej za rachunki za gaz. Właściciele nieruchomości nie zbyt uszczęśliwieni również…

    Read more
  • Najem czy zakup?

  • Największy budynek świata