Elektropolerowanie metali

Elektropolerowanie metali
1 vote, 4.00 avg. rating (78% score)

Elektropolerowanie metali (10)Historycy i archeologowie bardzo często mówią o cywilizacji starożytnego Egiptu jako o jednej z najbardziej rozwiniętych kultur w czasach przed naszą erą. Faktem jest bowiem to, że wiele spośród technologicznych zdobyczy owej cywilizacji – do dzisiaj pozostaje zagadką. Nawet dla światowej klasy naukowców. Warto wspomnieć chociażby, że do teraz nie mamy pewności, w jaki sposób zostały zbudowane piramidy, a większość przypuszczeń przypomina raczej teorie spiskowe – nie zaś poważne naukowe przewidywania.

O Egipcjanach wiemy jednak z całą pewnością, że już na wiele tysięcy lat przed urodzeniem Chrystusa znali tajniki astronomii, bardzo skomplikowane zjawiska akustyczne, potrafili warzyć piwo i wytwarzać materiały świecące w ciemności. Istnieją historycy, którzy forsują także, odważne, choć całkiem prawdopodobne tezy, takie tak ta, że owa starożytna kultura potrafiła posługiwać się prądem elektrycznym i nieobce było jej elektropolerowanie metali. Czy było tak naprawdę? Tego niestety nie wiemy.

Pozostałe artykuły tematyczne o nieruchomościach online:

about author

admin

related articles

Napisz do nas:

Emailpawelh298[malpa]tlen.pl
Tel[035] 879 90 99
Fax[035] 879 90 00
MiastoPoznań
RegionWielkopolska
KrajPolska

Polecamy:

  • Drogie ogrzewanie nieruchomości

    Drogie ogrzewanie nieruchomości Okazuje się, że spadek stawek za gaz przewidzianych na 2013 rok, wcale nie idzie w parze z zmniejszonymi rachunkami, które trzeba będzie zapłacić za ogrzewanie. Okazuje się bowiem, że najprawdopodobniej w obecnym sezonie trzeb będzie zapłacić nawet o 100, 200 złotych więcej za rachunki za gaz. Właściciele nieruchomości nie zbyt uszczęśliwieni również…

    Read more
  • Najem czy zakup?

  • Największy budynek świata