wykładzina dywanowa czarna

wykładzina dywanowa czarna
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Działki pod budowę domuGdy chcemy nabyć działkę pod budowę domu, to będziemy szczęściarzami, jeżeli trafimy na okres zastoju na rynku. Z racji takiego zastoju nieruchomości gruntowe są zazwyczaj tańsze. Gdy na rynku nieruchomości gruntowej panuje impas, wtedy sprzedający są skłonni do negocjacji, a co za tym idzie cena działki będzie niższa. Co prawda, że straci sprzedający, lecz zyskuje nabywca.
Cena nieruchomości ziemskiej pod budowę domu będzie zależała także od lokalizacji działki. Wszystko zależy od tego, czy znajduje się ona w pobliżu dużej aglomeracji miejskiej, czy na prowincji. Najdroższe nieruchomości są w okolicach: Warszawy, Wrocławia, Krakowa, Katowic, Poznania, Bydgoszczy, Trójmiasta.
Następną ważną sprawą, która wpływa na cenę działki jest metraż. Inna będzie cena działki np. 6 arów, a inna np. 26 arów.
Ponad to ważne jest przeznaczenie działki pod budowę. To czy jest to grunt rolny, czy działka leśna, rekreacyjna, lub czy jest to działka z przeznaczeniem na budowę, a więc również uzbrojona. Wszystkie te elementy wpływają na cenę działki.

Pozostałe artykuły tematyczne o nieruchomościach online:

about author

admin

related articles

Napisz do nas:

Emailpawelh298[malpa]tlen.pl
Tel[035] 879 90 99
Fax[035] 879 90 00
MiastoPoznań
RegionWielkopolska
KrajPolska

Polecamy:

  • Drogie ogrzewanie nieruchomości

    Drogie ogrzewanie nieruchomości Okazuje się, że spadek stawek za gaz przewidzianych na 2013 rok, wcale nie idzie w parze z zmniejszonymi rachunkami, które trzeba będzie zapłacić za ogrzewanie. Okazuje się bowiem, że najprawdopodobniej w obecnym sezonie trzeb będzie zapłacić nawet o 100, 200 złotych więcej za rachunki za gaz. Właściciele nieruchomości nie zbyt uszczęśliwieni również…

    Read more
  • Najem czy zakup?

  • Największy budynek świata