Dywany Tarnów

Dywany Tarnów
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Nasze sklepy

Szeroki wybów chodników, dywanów, wykładzin oraz różnego rodzaju dodatki. Dogodne warunki płatności: gotówka, płatność kartą lub przelewem, a nawet kredyt. Możliwość transportu zakupionych produktów do klienta, doświadczona karda pracowników, przyjazna atmosfera. Te cechy pomagają nam sprostać każdemu zamówieniu.

Wszystkich klientów detalicznych i osoby fizyczne zapraszamy do sklepów firmowych, gdzie nasi sprzedawcy, pomogą w doborze produktu odpowiadającego Twoim potrzebom.

Dla nas każdy jest wyjątkowy. Z nami dokonasz trafnego wyboru. Zapraszamy na zakupy.

Oferta

W ofercie sprzedaży hurtowej oraz kuponowej posiadamy szeroką gamę produktów tekstylnych. Różnego gatunku chodniki, dywany, wykładziny: dywanowe i pcv, a także szereg dodatków takich jak: maty antypoślizgowe, maty ażurowe, wycieraczki, sztuczna trawa, karnisze, komplety łazienkowe, listwy podłogowe oraz wiele innych.

Szeroki wybór i różnorodność asortymentu, przystępne ceny i dogodne warunki płatności, szybka dostawa oraz doświadczona kadra pracowników, która pomoże Ci dokonać precyzyjnego zakupu, odpowiadającego Twoim potrzebom.

dywanywykładzinynakładki na schody

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, a w celu uzgodnienia szczegółów lub informacji na temat cen prosimy skorzystać z formularza lub bezpośredni kontakt telefoniczny.

Pozostałe artykuły tematyczne o nieruchomościach online:

about author

admin

related articles

Napisz do nas:

Emailpawelh298[malpa]tlen.pl
Tel[035] 879 90 99
Fax[035] 879 90 00
MiastoPoznań
RegionWielkopolska
KrajPolska

Polecamy:

  • Drogie ogrzewanie nieruchomości

    Drogie ogrzewanie nieruchomości Okazuje się, że spadek stawek za gaz przewidzianych na 2013 rok, wcale nie idzie w parze z zmniejszonymi rachunkami, które trzeba będzie zapłacić za ogrzewanie. Okazuje się bowiem, że najprawdopodobniej w obecnym sezonie trzeb będzie zapłacić nawet o 100, 200 złotych więcej za rachunki za gaz. Właściciele nieruchomości nie zbyt uszczęśliwieni również…

    Read more
  • Najem czy zakup?

  • Największy budynek świata