Dom dla czteroosobowej rodziny

Dom dla czteroosobowej rodziny
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Jaki dom będzie komfortowy dla czteroosobowej rodziny? Na co zwracać uwagę wybierając projekty domów? Jaki układ pomieszczeń jest najbardziej funkcjonalny? Jaka powinna być powierzchnia użytkowa domu?

To trudne pytania, bo wszystko zależy od tego, jakie mamy przyzwyczajenia, styl życia, upodobania, a także to, jaki koszt budowy domu jesteśmy w stanie zaakceptować. Komfortowy dom dla czteroosobowej rodziny może się zmieścić na 60 lub na 200 metrach kwadratowych.

Tanie projekty domów parterowych nie są raczej duże, co nie oznacza jednak, że nie mogą być wygodne i funkcjonalne. Ważne, aby domy jednorodzinne miały prawidłowy układ pomieszczeń niezbędnych dla rodzinnego modelu 2+2.

Bez względu na to, czy budujemy domy parterowe, piętrowe czy domy z poddaszem, czyli popularne projekty dworków, rodzina powinna mieć miejsce, gdzie wspólnie będzie spędzać czas. Zadajecie sobie pytanie jak urządzić mały salon? Stefę dzienną stanowi salon z wyjściem na ogród lub taras. Nowoczesne domy łączą funkcje kilku pomieszczeń tworząc komfortowe otwarte przestrzenie. Jest więc kuchnia otwarta na salon i jadalnię, wychodząca na hol czy korytarz. Strefa dzienna ulokowana jest na parterze, mają do niej dostęp nie tylko domownicy, ale również ich goście czy też takie osoby, jak listonosz czy inkasent. Dlatego w domu niezbędna jest strefa prywatna.

 

Pozostałe artykuły tematyczne o nieruchomościach online:

about author

admin

related articles

Napisz do nas:

Emailpawelh298[malpa]tlen.pl
Tel[035] 879 90 99
Fax[035] 879 90 00
MiastoPoznań
RegionWielkopolska
KrajPolska

Polecamy:

  • Drogie ogrzewanie nieruchomości

    Drogie ogrzewanie nieruchomości Okazuje się, że spadek stawek za gaz przewidzianych na 2013 rok, wcale nie idzie w parze z zmniejszonymi rachunkami, które trzeba będzie zapłacić za ogrzewanie. Okazuje się bowiem, że najprawdopodobniej w obecnym sezonie trzeb będzie zapłacić nawet o 100, 200 złotych więcej za rachunki za gaz. Właściciele nieruchomości nie zbyt uszczęśliwieni również…

    Read more
  • Najem czy zakup?

  • Największy budynek świata