Co jeść?

Co jeść?
1 vote, 5.00 avg. rating (88% score)

Wyborem będą produkty gotowane na wodzie lub parze. Ciepła kolacja rozgrzeje organizm i ułatwi późniejsze zaśnięcie. Zdecydowanie odstawmy wszystkie napoje alkoholowe, kofeinę czy czarną herbatę – zamiast tego sięgnijmy po herbatkę ziołową lub napary; doskonale sprawdzą się wszelkiego rodzaju zioła, np. mięta, rumianek czy melisa.

Dobrym wyborem będzie również owoc głogu, który dodatkowo pomoże nam zadbać o serce. Aby nie podnosić ciśnienia krwi, zalecane jest wyeliminowanie z ostatniego posiłku produktów zawierających duże ilości soli, czyli boczku, kiełbas oraz żółtych serów.

W celu zregenerowania i uspokojenia komórek mózgowych, dostarczmy organizmowi odpowiednią dawkę węglowodanów, które są zawarte w makaronach pełnoziarnistych, chlebie razowym czy kaszach. Oczywiście nie powinniśmy przesadzać, gdyż nadmiar tych składników może powodować odkładanie się tkanki tłuszczowej.

Jako dodatek do posiłku dobierzmy wędlinę lub mleko. Dobrym wyborem są również ryby wędzone i solone, które zawierają duże ilości kwasów omega-3 działających tonizująco na układ nerwowy.

Pozostałe artykuły tematyczne o nieruchomościach online:

about author

admin

related articles

Napisz do nas:

Emailpawelh298[malpa]tlen.pl
Tel[035] 879 90 99
Fax[035] 879 90 00
MiastoPoznań
RegionWielkopolska
KrajPolska

Polecamy:

  • Drogie ogrzewanie nieruchomości

    Drogie ogrzewanie nieruchomości Okazuje się, że spadek stawek za gaz przewidzianych na 2013 rok, wcale nie idzie w parze z zmniejszonymi rachunkami, które trzeba będzie zapłacić za ogrzewanie. Okazuje się bowiem, że najprawdopodobniej w obecnym sezonie trzeb będzie zapłacić nawet o 100, 200 złotych więcej za rachunki za gaz. Właściciele nieruchomości nie zbyt uszczęśliwieni również…

    Read more
  • Najem czy zakup?

  • Największy budynek świata