Biała komoda do sypialni – hit czy kit?

Biała komoda do sypialni – hit czy kit?
1 vote, 5.00 avg. rating (88% score)

Niezależnie od tego, w jakim stylu zostanie urządzone wnętrze – tradycyjnie czy nowocześnie – biała komoda to doskonałe rozwiązanie. Biel wspaniale współgra z każdą inną barwą, dlatego białe meble nie bez powodu cieszą się ogromną popularnością. Sprawdzają się zwłaszcza w małych pomieszczeniach, optycznie powiększając przestrzeń. Firmy meblowe oferują komody w zróżnicowanym wzornictwie, dlatego znalezienie modelu pasującego do danej aranżacji nie stanowi najmniejszego problemu.

Białe komody – estetyczne i wielofunkcyjne meble

Biała komoda z szufladami jest ponadczasowa. Od wielu lat nie wychodzi z mody i jest obecna w niemal każdym polskim domu. Warto podkreślić, że białe meble odbijają światło, co sprawia, że wnętrza z komodą w białej wersji kolorystycznej stają się jasne i eleganckie. Rozjaśnione pomieszczenia dodają pozytywnej energii i wspierają dobre samopoczucie. Jednak najważniejszym atutem białych mebli jest fakt, że stanowią one niezwykłą dekorację. Dużym zainteresowaniem cieszą się zarówno komody lakierowane, jak i matowe. Pierwsze z wymienionych pięknie zaprezentują się w eleganckich wnętrzach. Do minimalistycznych wnętrz świetnie pasują komody bez połysku. Kolejnym atutem białych komód jest uniwersalny charakter. Mebel znajdzie zastosowanie w większości pomieszczeń, nawet tych najmniejszych. Pasuje do salonu, przedpokoju i jadalni. Zdaje egzamin w pokoju dziecięcym i młodzieżowym, a nawet w łazience.

Czy białe komody mają jakieś wady?

Główną z obaw, jakie mogą pojawić się przy wyborze białych mebli, jest utrzymanie ich w czystości. Czy biała komoda to zatem szereg trudności związanych z czyszczeniem? Kolor nie ma w tym wypadku żadnego znaczenia. Brud tak samo osadza się na jasnych, jak i na ciemnych meblach. Na białej komodzie jest on po prostu bardziej widoczny, co można wykorzystać jako zaletę i regularnie czyścić meble odpowiednimi preparatami, a wówczas zawsze będą one nieskazitelnie czyste. Będą cieszyły oko i zachowają dobrą kondycję.

Pozostałe artykuły tematyczne o nieruchomościach online:

about author

admin

related articles

Napisz do nas:

Emailpawelh298[malpa]tlen.pl
Tel[035] 879 90 99
Fax[035] 879 90 00
MiastoPoznań
RegionWielkopolska
KrajPolska

Polecamy:

  • Drogie ogrzewanie nieruchomości

    Drogie ogrzewanie nieruchomości Okazuje się, że spadek stawek za gaz przewidzianych na 2013 rok, wcale nie idzie w parze z zmniejszonymi rachunkami, które trzeba będzie zapłacić za ogrzewanie. Okazuje się bowiem, że najprawdopodobniej w obecnym sezonie trzeb będzie zapłacić nawet o 100, 200 złotych więcej za rachunki za gaz. Właściciele nieruchomości nie zbyt uszczęśliwieni również…

    Read more
  • Najem czy zakup?

  • Największy budynek świata